skip to Main Content
Resen KFUM_Hold-header

Hold- og træneroversigt

(Årgang 2013)

Træningstider

Tirsdag: 16.15 – 17.15 (Bremdal Aktivitetscenter)

Hanne Galsgaard
hanneg1706@gmail.com
27367778

Morten Larsen

(Årgang 2012)

Træningstider

Tirsdag: 16.15 – 17.15 (Bremdal Aktivitetscenter)

Hanne Galsgaard
hanneg1706@gmail.com
27 36 77 78

Morten Larsen

(Årgang 2011)

Træningstider

Tirsdag: 16.15 – 17.15 (Toftum Hallen)

Hanne Galsgaard
hanneg1706@gmail.com
27367778

Morten Larsen

(Årgang 2010)

Træningstider

Tirsdag: 16.15 – 17.15 (Toftum Hallen)

Thomas Ryttersgaard
thomas_ryttersgaard@hotmail.com
24441744

(Årgang 2008-2009)

Træningstider

Tirsdag: 17.15 – 18.30 (Bremdal Aktivitetscenter)

Torsdag: 16.45 – 18.00 (Toftum Hallen)

Carsten Olsen
carsten.olsen@hotmail.com
26429500

Jan Lisbjerg
cjlisbjerg@outlook.dk
23306664

(Årgang 2006-2007)

Træningstider

Tirsdag: 17.15 – 18.45 (Toftum Hallen)

Torsdag: 16.45 – 18.15 (Bremdal Aktivitetscenter)

Allan Bilenberg Nielsen
allan@bilenberg-nielsen.dk
20363249

Jakob Thorgård
thorgaa@hotmail.com
51929798

Lene S. Davidsen
l.soegaard.davidsen@gmail.com
25144150

(Årgang 2004-2005)

Træningstider

Tirsdag: 18.45 – 20.15 (Toftum Hallen)

Torsdag: 18.45 – 19.45 (Bremdal Aktivitetscenter)

Peder Balling
balling@mac.com
23731757

Michael Mouritzen
mouritsen@youseeme.dk
61116426

(Årgang 2004-2005)

Per Sloth
miavp@hotmail.com
25121436

Anders Øster
41180111

Lars W. Brunebjerg
weinreich1970@live.dk
60473509

Træningstider

Fredag: 16.00 – 17.00 (Bremdal Aktivitetscenter)

Rikke Gade
rikkebjergagergade@gmail.com
40 52 57 23

Børge V. Madsen
bm_kvadder@hotmail.com
22 61 92 75

Susanne Hedegaard
teamjew@post9.tele.dk
21 49 18 28

Hanna Mulvad Olesen
hannamulvad@gmail.com
61 31 52 59

Leah Husted Jansson
leahhjansson@gmail.com
22 32 50 22

Brita Mannick Laursen
ulbrit@mail.dk
61112596

Freja Juel Balling
balling@mac.com
60670299

 

Back To Top